Název profese Recepční
Místo výkonu práce Špindlerův Mlýn
Přidáno 18.8.2024

Zaměstnavatel CPI Hotels, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67079564

Náplň práce:
- práce s hotelovým rezervačním systémem (Protel)
- check-in a check-out hostů, odplácení hostů
- poskytování informací hostům, telefonická a emailová komunikace
- práce s hotelovou pokladnou
- drobný prodej
- spolupráce s ostatními hotelovými středisky
Požadujeme
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- výborné komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
- organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem, profesionální vystupování, pozitivní přístup a ochotu učit se nové věci
Nabízíme:
- práce na směny
- HPP nebo sezónní brigáda
- bezplatné ubytování, stravování za zvýhodněnou směnu
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
Tel. kontakt: pondělí - pátek - 9:00 - 15:00 hod.