Název profese Operátor CNC stroje (M/Ž)
Místo výkonu práce Želetava
Přidáno 2.10.2024

Zaměstnavatel TIRAD, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093072

Náplň práce:
" Obrábění a měření na obráběcím stroji, příprava a seřízení obráběcích nástrojů, seřízení stroje pro výrobu, manipulace a upínání obrobků.
" Obrábění v souladu s výkresovou dokumentací v požadovaných tolerancích (rozměru, tvaru, povrchu, polohy).
" Nepřetržitý provoz, 12h-směny
" Obrábění a měření v přesnosti IT6
" Operátor CNC obrábí v souladu s výkresovou dokumentací v požadovaných tolerancích (rozměru, tvaru, povrchu, polohy).
" Obrábí v souladu s dodaným NC programem.
" Kontroluje soulad NC programu s výrobní dokumentací a dle možností se snaží zabránit případným neshodám.
" Navrhuje úpravy NC programů tak aby: výsledný obrobek bylo v souladu s výrobní dokumentací v požadovaných tolerancích; obrobení bylo produktivní a ekonomické
" Upínání bez dodaných informací o vhodném upnutí s flexibilním přístupem operátora stroje

Obecné požadavky:
" Minimální znalost: strojírenských technologií
" Základní znalost: technologií obrábění kovů
" Pokročilá znalost: technologií třískového obrábění kovů
" Základní znalost: řídících systémů obráběcích strojů a jejich NC kódů
" Základní znalost: práce se strojnickými tabulkami
" Práce s Microsoft Office, zkušenosti SAP výhodou
" Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni je nutností

Zaměstnanecké výhody:
" Nechceme po tobě 20, ale pouze 14 směn za měsíc!
" Naši CNC operátoři mají nejlepší mzdy na Vysočině v daném oboru! Když budeš šikovný, můžeš je mít i ty!
" Pouze 14 směn za měsíc. Díky čemuž i ušetříš na dopravě do práce.
" Pracuješ v čistém a nehlučném moderním prostředí. Žádné špunty do uší, žádné roušky.
" Dáme ti 5 týdnů dovolené, takže své peníze si budeš moci náležitě užít.
" Máme propracovaný systém školení. S námi budeš růst!
" 8.400 Kč ročně na zdraví, sport a kulturu. Let's go!
" 14.400 Kč ročně na penzijko.
" 500 Kč za každý odběr krve a volno v den odběru. Podporujeme sociální odpovědnost a pomáháme, kde můžeme.
" Dáme ti stravenky nebo chutný oběd.
" Navíc dostaneš 60.000 Kč náborový příspěvek!