Název profese Svářeč (M/Ž) - svářečská škola
Místo výkonu práce Třebíč
Přidáno 2.8.2024

Zaměstnavatel 2 JCP a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 8
Reference 67076459

Ve 2JCP vymýšlíme a vyrábíme pokročilé strojírenské celky zejména pro moderní, čistou energetiku po celém světě.
My máme skutečnou budoucnost. Vyberte si tu svoji.
Co vás čeká?
Otevíráme svářečskou školu v Třebíči, kde můžete zdarma získat svářečský průkaz v hodnotě 70 000 Kč. V rámci výuky budete pobírat po celou dobu standartní mzdu. Jedinou podmínkou je, abyste nabyté zkušenosti zúročili po dokončení kurzu přímo u nás a stali se tak součástí našeho týmu.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
o Nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti se svářením
o Pokud už máte zkušenosti/proškolení, uvítáme vás také
o Po dobu školení pobíráte standardní mzdu
o Budete docházet do školy od pondělí do pátku ve standardní pracovní směně 8 hodin po dobu jednoho měsíce
o Po celou dobu kurzu na vás bude dohlížet zkušený školitel dané metody svařování
o Po ukončení kurzu absolvujete závěrečné zkoušky
o Po úspěšném absolvování obdržíte příslušné certifikáty, které vás kvalifikují na svařování koutových a tupých svarů v metodě příslušného kurzu
o Po zaškolení budete pracovat pod dohledem zkušeného mentora
Co vás naučíme?
o Svařovat metodou MAG nebo TIG dle otevřeného kurzu pro 6 osob
o Samostatně obsluhovat svářecí stroj dle zaměření vašeho kurzu
o Nastavit parametry pro svařování dle předepsaných technických postupů
o Orientovat se v technických výkresech a svarových symbolech, podle kterých budete výrobek sestavovat

Zaměstnanecké výhody:
o Funguje nám to spolu - jsme tým lidí a přátel, který si navzájem pomáhá, podporuje se a společně chce změnit budoucnost českého strojírenství.
o Pracujeme v jednosměnném provozu od 6:00 do 14:00, takže máme celé odpoledne pro sebe a svoje plány.
o Za dobře odvedenou práci máme nárok na roční bonus.
o Máme k dispozici 25 dní dovolené.
o Pokud to máme do práce dál, využíváme příspěvek na cestu až do výše 2 000 Kč / měsíc.
o Víme, že angličtina je v dnešní době potřeba téměř na každém kroku a proto máme lekce přímo na pracovišti.
o Využíváme výhodné mobilní tarify nejen pro naše zaměstnance, ale i pro jejich rodiny.
o Postaráme se o teplé i studené obědy v naší kantýně za dotované ceny (od 34 Kč za oběd), na pracovišti máme k dispozici nápoje po celou dobu směny.
o Vážíme si názoru našich lidí a proto za úspěšné doporučení nového kolegy vyplácíme odměnu ve výši 20 000 Kč.
o Oceňujeme loajalitu našich zaměstnanců a odměňujeme je při pracovním výročí.
o Rádi se společně potkáváme i mimo práci, pořádáme fotbalové turnaje, Dny pro naše zaměstnance a jejich rodiny a další akce v průběhu roku.