Název profese Venkovní úklid - HPP - Teplice
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 26.6.2024

Volné od 26.6.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na Venkovní úklid:

Zimní úklid chodníků - zametání pomocí techniky, ruční zametání, odstraňování nečistot, vysypávaní košů (výměna pytlů atd.)

Letní úklid - sekání trávníků (křovinořez), zametání i pomocí techniky, odstraňovaní a sbírání nečistot v areálu, vysypávaní košů (výměna pytlů atd.)

• Obsluha malého traktoru
• Péče o technické vybavení
• Zodpovědnost za pracovní nástroje
• Ad-hoc úkoly podle pokynů nadřízeného pracovníka

Požadavky:
• ŘP sk. B – PODMÍNKOU
• Trestní bezúhonnost
• Důslednost
• Dochvilnost
• Cit pro detail
• Dodržování plánu práce

Nabízíme:
• Mzdu 19 500 Kč/měsíc
• Pracovní doba od pondělí do pátku 7:00-15:00 h
• MultiSport kartu
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost týdenních záloh
• Zvýhodněné volání O2

• Nástup ihned

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.