Název profese Pracovník/ce úklidu – ASKO Teplice
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 20.9.2024

Volné od 20.9.2024
Zaměstnavatel OLMAN SERVICE s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Baví Vás uklízet? Máte rádi pořádek? Je pro Vás pořádek prioritou?

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. svou čistotou přispívá ke zdraví lidí a pro úklid zázemí a prodejny ASKO v Teplicích hledá PRACOVNÍKA/CI ÚKLIDU.

Pracoviště: ASKO Teplice, mzda 125 Kč/hod., Nástup možný ihned.

Pracovní doba: zkrácený úvazek 4,5 hodiny denně, rozvržení Po-práce, Út – volné, St-Ne-práce, nástup v 8:00 hod.

Náplň práce:

Setírání prachu
Vynášení odpadu
Vysávání koberců
Umývání WC a umyvadel
Mopování podlahových krytin

Požadujeme:

Zkušenost s prostředím úklidové firmy výhodou
Manuální zručnost
Fyzická zdatnost
Věk od 18 let
Min. ukončené základní vzdělání

Nabízíme:

Práce na HPP – zkrácený úvazek pro OZP, OZZ
Práci na DPP
Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP
Pracovní oděv
Dostatek času na zapracování

Bližší informace na telefonu: 771 257 981 Po-Pá 8:00-12:00  nebo zasílejte životopisy na email: praha@olman.cz.