Název profese Vedoucí elektroúdržby
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 3.10.2024

Zaměstnavatel Sevec Glass Block s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093835

Pracovní náplň:
o řídí, organizuje činnost zaměstnanců útvaru elektroúdržby
o zodpovídá za údržbu elektro zařízení a elektro částí výrobně-technologických celků.
o organizuje, plánuje a zajišťuje periodické, preventivní kontroly, čištění a běžné provozní údržby spravovaných zařízení a jejich částí.
o zodpovídá za včasné odstranění zjištěných závad.
o vypracovává a kontroluje dodržování technologických postupů, provozních předpisů a provozních řádů útvaru elektro údržby

Požadavky:
o středoškolské případně vysokoškolské vzdělání - elektrotechnického zaměření
o orientace v technické dokumentaci - čtení výkresů atp.
o znalost práce s MS office
o odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022, zákona 250 - §7 - (§8 vyhl. 50/78)
o odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022, zákona 250 - §7 - nad 1000V v prostředí výbuchu (E2B) výhodou
Zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 50 000, příspěvek na penzijní připojištění 1000Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 2600Kč/měsíc-plně hradí zaměstnavatel, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity
Hlásit se lze e-mailem, telefonicky popřípadě osobně ve společnosti Seves Glass Block s.r.o. 13,00-15,00 hodin
s životopisem