Název profese Elektrikář
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 17.9.2024

Zaměstnavatel Sevec Glass Block s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67089071

Pracovní náplň:
opravy, kontroly a údržba elektrozařízení

Požadavky:
vzdělání: vyučen v oboru, praxe v oboru výhodou
odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022, zákona 250-§6 ( §5, §6 vyhl. 50/78)
zručnost a pečlivost při plnění zadaných úkolů
samostatné rozhodování
ochota učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 50.000Kč, příspěvek na penzijní připojištění 1000Kč/měsíc, příspěvek na stravování 2.600Kč/měsíc (plně hrazeno zaměstnavatelem), 5 týdnů dovolené, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity

Hlásit se osobně -Seves Glass Block s.r.o. 13,00-15,00 hodin spolu s životopisem, popřípadě telefonicky PO-PÁ mezi 8:00-15:00 na tel: 417 818 228