Název profese Referent nákupu
Místo výkonu práce Ohníč
Přidáno 6.9.2024

Zaměstnavatel HET spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67086551

Místo výkonu práce: Ohníč
Společnost HET s.r.o. hledá do svého týmu motivovaného a pečlivého referenta nákupu, který se bude podílet na zajišťování plynulého chodu výroby a bude mít na starost koordinaci dodávek materiálů a služeb. Pokud máte zkušenosti s nákupem a chcete se podílet na růstu stabilní firmy, rádi Vás přivítáme mezi námi!
Náplň práce:
- Zajišťování nákupu materiálů, surovin a služeb potřebných pro výrobu
- Komunikace s dodavateli, vyjednávání cenových a dodacích podmínek
- Sledování a optimalizace skladových zásob
- Vyhodnocování dodavatelů a jejich spolehlivosti
- Koordinace termínů dodávek, řešení reklamací a případných problémů
- Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání (ideálně ekonomického nebo technického směru)
- Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti nákupu výhodou
- Znalost práce s ERP systémy výhodou
- Schopnost efektivní komunikace a vyjednávání
- Organizační dovednosti a pečlivost
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
- Motivující finanční ohodnocení a možnost bonusů
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- Příspěvek na stravování, dovolenou navíc a další firemní benefity
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: jirina.kozakova@het.cz. Těšíme se na Vaši reakci!
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Přidejte se k nám a buďte součástí úspěšného týmu.