Název profese Izolatéři
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel Česká solární výstavba a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67086330

Náplň práce:
" Měření, svařování PVC folie na střechách
" Montáž izolací
" Přípravné práce na stavbách
Požadavky:
" všestranná technická i manuální zručnost, samostatné myšlení, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost pro práce ve výškách, ochota cestovat a učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič min. 5let (výhodou)
" praxe se svařováním PVC folie minimálně 2 roky
Nabízíme:
" zázemí stabilní rodinné společnosti
" příplatky za práci o víkendech
" odměnu za pracovní nasazení a kvalitně odvedenou práci, včetně ročních prémií
" pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
" nástup možný ihned