Název profese Asistent/asistentka ředitele
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel Elektroprim - Koutník, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67086328

Pracovní náplň:
o Vyřizování administrativní agendy společnosti
o Zajišťování skenováním kopírování potřebných dokumentů
o Organizace schůzek, porad, školení, večírků a dalších firemních akcí
o Správa docházky a evidence zaměstnanců, lékařské prohlídky
o Spolupracuje při kompletaci projektové dokumentace
o Zajišťování občerstvení pro návštěvy, porady, jednání
Požadujeme:
o Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
o Znalost českého jazyka - slovem i písmem
o Organizační dovednosti
o Příjemné vystupování
o Samostatnost, svědomitost, pečlivost
o Ochota učit se novým věcem
o Praxe na obdobném místě výhodou, ne však podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
o 5 týdnů dovolené
o Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
o Penzijní připojištění
o Firemní akce (školení, večírek