Název profese Seřizovač výrobní linky
Místo výkonu práce Rtyně nad Bílinou
Přidáno 29.8.2024

Zaměstnavatel Czech Aerosol, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084437

Požadavky na uchazeče:
zkušenosti jako technik-elektromechanik, umění číst technickou dokumentaci, ŘP sk. B, zkušenosti se seřizováním automatických výrobních linek
Náplň práce:
Seřizování výrobních linek, nastavování parametrů stroje dle požadovaného výrobku. Preventivní údržba linky a jejích částí. Pořizování záznamů o seřízení a opravách linky.
Výhodou zkušenosti z aerosolové nebo netlakové výroby.
Požadujeme manuální zručnost a fyzickou zdatnost. Dále klademe důraz na zodpovědnost a loajalitu.
Požadujeme praxi ve výrobní společnosti (výhodou zaměření na aerosolovou výrobu), časová flexibilita z důvodu třísměnného provozu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dovolenou, 13. mzda, příspěvek na penz. přip. příspěvek na stravování.