Název profese Pomocná síla v kuchyni
Místo výkonu práce Teplice
Přidáno 28.8.2024

Zaměstnavatel Bufet.cz s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 28
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67083833

Vhodné pro OZP!
Pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení řízků, sýrů …a další činnosti.
Požadujeme: chráněná dílna - vhodné pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, ochota učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.
Pozn: je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování zdarma, zkrácenou pracovní dobu (28/týdně).
Hlásit se lze e-mailem nebo telefonicky 10 - 15 hod.