Název profese Technik konstrukce strojů
Místo výkonu práce Duchcov
Přidáno 29.8.2024

Zaměstnavatel Sevec Glass Block s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67070096

Pracovní náplň:
- zajišťuje výkresovou dokumentaci formového materiálu
- spoluprace s výrobou na konstrukčních změnách forem
- zajišťuje přípravu podkladů pro technická zadání oprav a rekontrukci výrobních zařízení
- zajišťuje koordinaci a řešení konstrukčních a projektových úkolů
Požadujeme:
- samostatnost a spolehlivost
- znalost 3D CAD - výhodou
Zaměstnanecké benefity: (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, home office (částečně), stravovací poukázky 2600Kč/měsíc-plně hradí zaměstnavatel, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity)
Hlásit se lze e-mailem, telefonicky 8-15hod., nebo osobně ve všední dny od 13:00 do 15:00 hod. na adrese firmy.