Název profese Obchodník/ice se zahraničními trhy
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel Recycling - kovové odpady a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088504

NÁPLŇ PRÁCE:
- jednání s odběrateli, soutěžení cen, uzavírání kontraktů
-aktivní vyhledávání nových odběratelů na zahraničních trzích
-udržování a posilování vztahů s odběrateli
-generování nových inovativních nápadů, směřujících k rozvoji a zisku
-zpracování a analýza reportů
POŽADAVKY:
-zkušenosti v oblasti obchodu
-výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
-strategické myšlení a proaktivní přístup
-flexibilitu a ochotu cestovat po České republice, ale také po Evropě
NABÍZÍME: Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,- Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti
KONTAKT: emailem, telefonicky