Název profese Asistent/ka výkonného ředitele/ obchodní referent/ka
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel EVT Stavby s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088471

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování nabídek a žádostí o účast ve výběrových řízeních, vyhledávání obchodních příležitostí z veřejných databází, administrativní činnost - back office
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost
NABÍZÍME: základní měsíční mzda + roční odměny, práci na hlavní pracovní poměr, zodpovědnou a samostatnou práci , zázemí silné a stabilní společnosti, zaměstnanecké výhody ( stravenkový paušál, 25 dní dovolené …… ), stravenkový paušál, 25 dní dovolené, roční odměny, mobilní telefon
KONTAKT: telefonicky 7.00-16.00, e-mailem