Název profese Vedoucí výroby
Místo výkonu práce Kunčina
Přidáno 10.9.2024

Zaměstnavatel ACARA PRAHA,s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087440

NÁPLŇ PRÁCE: Plánování a dohled nad výrobními procesy – budete zajišťovat termíny, kvalitu i efektivitu, implementace výrobních postupů a norem pro neustálé zlepšování výroby, zajištění dobrého provozního stavu zařízení a nástrojů, automatizace a vývoj výrobních strojů, BOZP a PO dohled, příprava reportů pro vedení společnosti, nábor a školení klíčových zaměstnanců, vedení týmu, vedení pravidelných porad se zaměstnanci, plánovaní pracovníku pro splnění výrobních cílů, hodnocení výkonu zaměstnanců a poskytování zpětné vazby, schvalování odměn
POŽADUJEME: chopnost nastavit si priority a zaměřit se na výsledky, zkušenost s prací na PC a organizací výrobních procesů, silné komunikační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí
NABÍZÍME: stravenkový paušal, prémie, slevy na produkty, jednosměnný provoz
Pracovní poměr na dobu určitou.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem