Název profese Uklízeč/ka, uklízeč
Místo výkonu práce Litomyšl
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel Centrum sociální pomoci města Litomyšl
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085143

NÁPLŇ: úklid pokojů klientů, toalet, koupelen a společenských prostor
NABÍZÍME: PP po dobu dlouhodobé nemoci, příplatky za práci o víkendech, svátcích; po zapracování osobní příplatek, možnost odměn za nadstandartní pracovní výkony.
bonusy: 5 týdnů dovolené; sociální výhody samozřejmostí. Obědy v organizaci za 40,-- Kč, příplatek 5. 600 Kč/rok 2024 na rekreaci, cca 1.700 Kč za rok 2024 na produkt spoření na stáří. průběžné vzdělávání; možnost stabilního zaměstnání; příspěvková organizace zaručuje stabilní růst platů dle státních tabulek; pracovní oděv.
Zástup za nemoc.
POŽADAVKY: čistý trestní rejstřík, empatie, systematičnost. Očkování proti Hep B - možno před nástupem.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky - pracovní dny 8-14 hod, pro osobní kontakt nutno dohodnout schůzku.