Název profese Účetní
Místo výkonu práce Litomyšl
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085272

Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegu/kolegyni, který/á je zvyklý/á pracovat samostatně a pečlivě ve svěřené oblasti.
NÁPLŇ PRÁCE: budete účtovat zemědělskou firmu, zpracovávat podklady pro DPH, účtovat dodavatelské faktury, fakturovat tuzemským i zahraničním dodavatelům, účtovat finanční operace, připravovat podklady pro reporting, statistiky, účetní závěrky, podpora a spolupráce s ostatními účetními
DALŠÍ POŽADAVKY: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru výhodou, znalost práce v některém z ekonomických SW (QI výhodou), znalost AJ výhodou
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny, věrnostní odměny a jubilea, podpora profesního / jazykového vzdělávání, stravenkový paušál, podpora stávající účetní při předávání agendy
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Pokud není u nabídky uvedeno jinak, neváhejte nás kontaktovat na tel. 461 616 111 nebo na e-mailovou adresu prace@machdrubez.cz. Potěší nás to.