Název profese Zámečník/ice
Místo výkonu práce Polička
Přidáno 1.9.2024

Zaměstnavatel STV GROUP a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67084774

NÁPLŇ PRÁCE: diagnóza poruch a stavu nástavby, stanovení způsobu opravy, provádění opravy, provádění výměny dílů a součástí, provádění údržby, prohlídek a záručních oprav, posuzování opotřebení a funkční způsobilosti nástavby a příslušenství, provádění generálních oprav, opravy a zhotovení zámečnických prvků, čtení a používání technické dokumentace, vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a oprav
POŽADAVKY: pečlivost, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost
NABÍZÍME: Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, příspěvek na dopravu, příspěvek za docházku dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy…)
KONTAKT: telefonicky 6-14 hod, e-mailem