Název profese Venkovní obsluha na čerpací stanici shell Svitavy Lačnov
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 30.8.2024

Zaměstnavatel NB Oiltec, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084301

Hledáme nové kolegy na pozici venkovní obsluha na čerpací stanici SHELL Svitavy Lačnov
NÁPLŇ: obsluha zákazníků, práce venku, doplňování zboží, přejímka zboží od dodavatelů, úklid venkovních prostor. 12hodinové směny - krátký a dlouhý týden .provoz - Nonstop, S
POŽADAVKY: zodpovědnost a spolehlivost, příjemné/profesionální vystupování (každodenní komunikace se zákazníky)
KONTAKT: emailem, telefonicky (PO - PÁ 10.00 - 14.30 hod)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy

Mzda

od 130

Volné pracovní místo Venkovní obsluha na čerpací stanici shell Svitavy Lačnov je vystaveno v regionu Svitavy .