Název profese Uklízeč/ka (pouze pro OZP)
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 14.9.2024

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 10
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 2
Reference 67080696

Hledáme šikovné a schopné pracovníky/ce na pravidelný úklid administrativních (kanceláře) a výrobních prostorů.
NÁPLŇ PRÁCE: Náplň práce vysvětlíme a provedeme Vás pracovištěm.
Jedná se o zametání, vysávání, mytí podlah. Vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláře. Zkrácený úvazek na 2- 3 hod./den.
Tato nabídka práce je určena pouze pro osoby s OZP. Uvedená pracovní náplň není každodenní rutina, lze jí v klidu rozdělit na celý týden. Nabíráme několik pracovníků a pracovnic na úklid, práci si mohou individuálně rozvrhnout mezi sebou.
POŽADAVKY: Potvrzení OZP - ID., min. věk 18 let, smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a příjemné vystupování.
NABÍZÍME: Práce je v klidném a přátelském prostředí. VOLNÉ víkendy. Individuální plánování pracovní doby.
KONTAKT:e-mailem, telefonicky PO, ST, ČT,PÁ 8.00 - 15.00 hod, ÚT 8.00 - 13.00 hod