Název profese Obchodní manažer/ka ve stavebnictví
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 14.9.2024

Zaměstnavatel EVT Stavby s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080165

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní obchodní činnost ve stavební výrobě, sjednávání obchodních kontraktů, rozvíjení vztahů s obchodními partnery
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání - stavebního zaměření výhodou, ale není podmínkou, zkušenosti v obchodní činnosti, samostatnost, spolehlivost, loajalitu a časovou flexibilitu
NABÍZÍME: motivující finanční ohodnocení, základní měsíční mzdu - výkonové odměny, služební automobil i pro soukromé účely, stabilitu zavedené stavební společnosti, možnost dalšího rozvoje v oblasti vzdělávání a profesního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou, flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál, stravné + cestovné, 25 dní dovolené, roční odměny, výkonové odměny, služební vozidlo i pro soukromé účely, mobilní telefon
KONTAKT: telefonicky 7.00-16.00, e-mailem