Název profese Referent/ka strategického nákupu
Místo výkonu práce Moravská Třebová
Přidáno 26.6.2024

Zaměstnavatel ATEK s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67067052

NÁPLŇ PRÁCE: vyhledávání nových dodavatelů, zpracování podkladů pro výběrová řízení, vyjednávání smluvních podmínek s dodavateli, spolupráce s tuzemskými a zahraničními dodavateli, vyhledávání možných úspor, spolupráce na uvolňování projektů do sériové výroby atd.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici min.2 roky, prezentační a komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti atd.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, možnost profesního rozvoje, jazykové kurzy atd.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky pondělí - pátek neomezeně