Název profese Administrativní pracovník/ce expedice - náborový příspěvek 20.000 Kč
Místo výkonu práce Kamenec u Poličky
Přidáno 30.8.2024

Zaměstnavatel MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67064283

NÁPLŇ PRÁCE: práce v ranní/odpolední směně, obsluha interního systému, tvorba průvodní dokumentace ke zboží, vytváření dokladů k objednávkám, finální kontrola zboží, součástí částečn expedování zboží podle objednávek
NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc; zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků, vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP
POŽADAVKY: spolehlivost, loajalita, fyzická zdatnost, manuální zručnost
KONTAKT: osobně, telefonicky - kdykoliv, e-mailem