Název profese Administrativní pracovník/ice
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel EUROLIMEX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67052743

NÁPLŇ: evidence faktur přijatých a vydaných, zpracování pokladních dokladů, třídění a archivace dokladů, zpracování statistických výkazů, administrativní a pomocné účetní práce
POŽADAVKY: vzdělání úplné střední s maturitou, odpovědnost, samostatnost,
pečlivost. Výhodou znalosti účetního programu Pohoda.
KONTAKT: emailem - dáváme přednost zasílání životopisu e-mailem

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy

Mzda

od 10000

U společnosti EUROLIMEX s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Administrativní pracovník/ice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Administrativní pracovník/ice je vystaveno v regionu Svitavy .