Název profese Prodejce/Pracovník obchodního úseku M/Ž
Místo výkonu práce Libina
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel MDL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67088860

Náplň práce:
-Hledáme prodejce, který pomůže zvýšit prodej našeho zboží a výrobků a pomůže k růstu naší společnosti.
-Oslovujeme nové zákazníky a snažíme se udržovat dobré obchodní vztahy s těmi současnými.
-Vašim úkolem bude vyhledávat nové zákazníky, vytvářet poptávky, zasílat nabídky a získávat nové objednávky.
-Náš prodejní tým Vás bude podporovat.
-Po zaškolení bude největší podíl práce spočívat v utužování vztahů se současnými zákazníky a navazování nových obchodních vztahů.
-Pracovní doba: 7:00 -15:30
-Hledáme člena týmu, který má rád kontakt s lidmi, prodej a rozumí obchodu.
-Požadujeme technické znalosti a předchozí zkušenosti na obdobné pozici, dobrou pracovní morálku, chuť překonávat se a vůli dosahovat svých osobních a obchodních cílů.

Další:
-Aktivní znalost polského a maďarského jazyka velkou výhodou!
-SŠ vzdělání
-PC dovednosti - Outlook, Excel, Word
-řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
-Znalost IS Compekon výhodou
-Základní znalost angličtiny

Výhody:
Nabízíme příjemné pracovní prostředí.
-Nadprůměrné mzdové ohodnocení.
-Podporujeme osobní rozvoj a kariérní příležitosti.
-Nové zaměstnance zaškolíme a naučíme kompletní sortiment výroby.
-Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci.
-Nabízíme příspěvek na penzijní životní pojištění.
-Odměna za odpracované roky.

-Čtvrtletní odměny.
-Stravenkový paušál