Název profese Obsluha vrátnice- ostraha objektu
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 17.9.2024

Zaměstnavatel APATOR METRA s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP), Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087983

Náplň práce: provádění pochůzkové a kontrolní činnosti v objektu, kontrola režimových opatření vstupu a pohybu osob, kontrola vjezdu a výjezdu vozidel do objektu, dohled na klíčovou službou, pontroluje bezpečnostní situaci v objektu.
Požadujeme: vzdělání SOU, znalost ochrany a osrahy objektů, osob a majetku - výhodou, znalost obsluhy telefonní ústředny, příjemné jednání s lidmi a kultivované vystupování.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu společnosti.