Název profese Mistr / Mistrová výroby
Místo výkonu práce Loštice
Přidáno 27.8.2024

Zaměstnavatel A.W. spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67083494

Kontakt: emailem
Co vás čeká
- vedení a organizace práce operátorů výroby na svěřeném úseku výroby, zajištění ve dvousměnném provozu
- kontrola kvality výstupů, stanovení příčin neshod / reklamací a návrh možných řešení, realizace dohodnutých nápravných opatření
- zajištění plnění úkolů, stanovené plánem výroby
- zajištění dodržování SVP (správná výrobní praxe) a IFS standardů
- zaučování nových zaměstnanců, dohled nad adaptací nováčků
- plánování směn, přesčasů, efektivní rozdělení pracovních činností
- zajištění efektivní výroby s cílem maximalizovat produktivitu práce, při dosahování kvality a optimalizace nákladovosti výroby
- podporu procesů se všemi souvisejícími činnostmi
- správu dat a reportování, příprava podkladů pro nadřízeného

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- praxe s vedením týmu lidí (více jak 30 osob)
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- znalost práce na PC (znalost programu QI výhodou)
- přirozená autorita, spolehlivost, výborné organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení

Výhody:příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, pololetní odměny, měsíční prémie, odměny za pracovní výročí, jubilea, náborový příspěvek pro stávající zaměstnance, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené