Název profese Projekt manažer - manažer pro klíčové zákazníky (M/Ž)
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 16.8.2024

Zaměstnavatel DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080760

Požadavky:
- Zkušenosti s řízením projektů a zakázek - jejich koordinace.
- Aktivní řidič, ochota cestovat
- Práce s PC/MS Office
- Orientace v oblasti otvorových výplní, znalost práce v CAD aplikacích / výhodou.
- Technická představivost, orientace v projektové dokumentaci.
- Odpovědnost za plnění termínů.
- Komunikativnost, svědomitost, spolehlivost, časová flexibilita, kultivované vystupování.
- Praxe na obdobné pozici výhodou.
Pracovní náplň:
- Zajišťování obchodní agendy střediska otvorových výplní.
- Řízení a koordinace obchodních případů, spolupráce s architekty a projektanty.
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
- Odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců
- odměna při splnění docházky bez absence
Po uplynutí doby určité možnost prodloužení. Termín nástupu dle dohody.
Kontakt:
telefonicky 7-15:00 hod., e-mailem.