Název profese Vývojář/ka-elektronik/čka
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 10.8.2024

Zaměstnavatel APATOR METRA s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078818

Náplň práce: návrh a vývoj elektronických přístrojů v oblasti měření a regulace (indikátory topných nákladů a elektronické vodoměry)
Požadujeme: min. ÚSO/VŠ elektrotechnického směru - elektronika nebo sdělovací technika, praxe výhodou, znalost programování a práce s mikrokontroléry, návrh DPS, programování v jazyce C, znalost anglického jazyka - čtení technické dokumentace, schopnost práce v týmu, ŘP skupiny B výhodou
" Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, skvělý tým kolegů a podporu zkušených konstruktérů, příspěvek penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu společnosti.