Název profese Dispečer/ka pro technický dispečink
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 8.7.2024

Zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67070031

Kontakt: telefon 583335006 - Mgr. Ing. Vaverková, emailem: personalni@nemocnicesumperk.cz
Co požadujeme:
o minimálně SO vzdělání (výuční list), SŠ vzdělání technického zaměření v oblasti elektrotechniky;
o platnou odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. § 6 odst. 1 - pro samostatnou činnost na elektrických zařízeních v provozu;
o odbornou praxi v oblasti elektrotechniky a provádění technické údržby;
o zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
o aktivní přístup při výkonu práce a realizaci svěřených úkolů;
o schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Co Vás čeká:
o zajištění nepřetržitého provozu technického dispečinku ve 12 hod. směnách (od 07:00-19:00, 19:00 - 07:00);
o obsluha zařízení centrálního technického dispečinku nemocnice;
o ovládání a řízení jednotlivých technologických celků;
o kontrola a obsluha bezpečnostních systémů nemocnice;
o řešení vzniklé provozní poruchy a havárie;
o podílení se na operativní údržbě a odstraňování závad.
Co nabízíme:
o zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
o plný pracovní úvazek, kontinuální vzdělávání;
o stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
o široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanecké výhody: Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání i pro rodinné příslušníky, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky relaxační pobyty a vouchery za zvýhodněné ceny, slevy u smluvních partnerů atd.