Název profese Provozně-výrobní technolog (m/ž)
Místo výkonu práce Jilemnice
Přidáno 8.9.2024

Zaměstnavatel BRANO a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67068405

POŽADAVKY
SŠ /VŠ vzdělání technického směru.
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách. Všeobecná znalost technologických a výrobních procesů (obrábění - CNC stroje, svařování - robotizované buňky, montáže) kreslení výkresů (AutoCad), popřípadě jiných technologií.
Uživatelská znalost MS Office.
Znalost AJ - mírně pokročilá.
ŘP sk.B
Samostatnost, flexibilita, pečlivost, důslednost, týmové chování, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.
Schopnost realizace změn ve výrobních procesech.

NÁPLŇ PRÁCE
Zpracování technologické dokumentace pro výrobu.
Tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby. Optimalizace výrobních procesů (výběr a zkoušky nových nástrojů, apod.).
Spolupráce při nákupu strojního vybavení -
uvolňování a sledování nových zařízení a procesů.
Úzká spolupráce s interní výrobou. Spolupracuje při kontrole kvality.

NABÍZÍME
Finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání
a praxe.
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč/měsíčně
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Věrnostní příspěvek dle kolektivní smlouvy
Příspěvek na rekreaci ve vlastním zařízení na Malé Morávce
Příspěvek na dětské rekreace

kontakt: e-mailem, telefonicky 8 - 14 hod.,