Název profese Pracovník / pracovnice v sociálních službách
Místo výkonu práce Bartošovice v Orlických horách
Přidáno 27.9.2024

Zaměstnavatel Sdružení Neratov, z.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 19
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67092319

Kontakt zasláním životopisu na adresu petovska@neratov.cz nebo osobně po telefonické domluvě na pracovišti - Sdružení Neratov, Bartošovice v Orl. h. 84.

Požadujeme:
- kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- základy práce na PC.

Náplň práce:
- práce v chráněném bydlení s lidmi s mentálním postižením
- podpora uživatelů v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků
- působení na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovních aktivit
- provádění volnočasových aktivit, zaměřených na rozvoj osobnosti, zájmů a znalostí
- zpracovávání administrativy spojené s poskytováním sociálních služeb (klíčový pracovník 2-5 uživatelů)
- pracovní doba především při odpoledních směnách - 8,12 hod směny + pohotovostní služba na pracovišti za příplatek.

Nabízíme:
- zaměstnanecká sleva na stravu.