Název profese Referent / referentka Odboru stavební úřad - životní prostředí (územní plánování)
Místo výkonu práce Kostelec nad Orlicí
Přidáno 4.9.2024

Zaměstnavatel Město Kostelec nad Orlicí
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67086000

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, předpoklady a náležitosti přihlášky jsou zveřejněny na úřední desce www.kostelecno.cz.

Uzávěrka přihlášek 15.10.2024.

Přihlášky lze doručit poštou, osobně na podatelnu. datovou schránkou, e-mailem na adresu personalistika@muko.cz.

Požadavky:
- schopnost samostatně plnit individuální úkoly
- dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání
- důslednost, časová flexibilita
- znalost práce s PC a kancelářskými programy
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/řidička).
Výhodou:
- praxe v oboru
- zkouška z odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti v územním plánování
- praxe ve správním řízení
- znalost zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (v platném znění)
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád (v platném znění)
- vyhláška č. 157/2024 Sb., o územně analytických podkladech, územně plánovací dokumentaci a jednotném standardu (v platném znění)
- vyhláška č. 146/2024 Sb., o požadavcích na výstavbu (v platném znění).

Náplň práce:
- pořizování územního plánu a regulačního plánu pro území města
- pořizování územního plánu, regulačního plánu a územního opatření studie na žádost obce ve správním obvodu obce s rozšířenou působností (ORP)
- pořizování a vydávání vymezení zastavěného území
- pořizování územního opatření o stavební uzávěře a územního opatření o asanaci území pro území obce
- vkládání dat do národního geoportálu územního plánování
- vykonávání dalších činnosti podle zákona.

Nabízíme:
- stabilní práce v příjemném prostředí, sociální fond
- 25 dní dovolené, 5 dnů indispozičního volna s plnou náhradou platu (sick days)
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravenky, příspěvek k životním a pracovním výročím
- účast na odborných vzdělávacích akcích na náklady zaměstnavatele
- po zapracování adekvátní osobní finanční ohodnocení
- nástup 1.11. 2024 nebo dle dohody.