Název profese Obchodní zástupce / zástupkyně stavebnin
Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel STAMONT CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084031

Kontakt zasláním životopisu na e-mail personalni@stamont.eu.

Požadujeme:
- SŠ - stavební nebo obchodní obor výhodou
- velmi dobrá znalost MS Office
- zkušenosti na pozici obchodníka alespoň 2 roky
- vynikající prodejní a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
- péče, udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími odběrateli a aktivní vyhledávání nových odběratelů
- zpracování a pravidelné vyhodnocení cenových nabídek
- poskytování poradenské služby odběratelům k prodávanému sortimentu
- vedení a aktualizace databází o zákaznících
- prohlubování znalostí o trhu se stavebním materiálem
- pravidelný monitoring údajů o prodejích a monitoring konkurence

Nabízíme:
- 25 dní dovolené (po odpracovaném kalendářním roce)
- stravenkový paušál.