Název profese Provozní zámečník / zámečnice
Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou
Přidáno 16.8.2024

Zaměstnavatel ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67080758

Kontakt zasláním životopisu na adresu Hana.Kucerova@assaabloy.com.

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, mechatronika, instalatérství)
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota k dvousměnnému provozu
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita.

Náplň práce:
- identifikovat a operativně odstraňovat poruchy především NC/CNC strojů, zařízení a galvanických linek
- zajišťovat komplexní údržbu a opravy robotických a automatizovaných pracovišť
- provádět preventivní údržbu a opravy NC/CNC strojů, strojních a vyhrazených zařízení, galvanických linek a vést o tom záznamy
- provádět preventivní údržbu a opravy na mechanických částech budov a vést o tom záznamy.

Nabízíme:
- práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí
- 7,5 hodinovou pracovní směnu
- výkonnostní příplatek, 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day"
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie.