Název profese Mechanik / mechanička, opravář / opravářka informačních technologií
Místo výkonu práce Albrechtice nad Orlicí
Přidáno 22.8.2024

Zaměstnavatel ASCO-CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67073288

Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na adresu martinec@asco-cz.com.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost týmové spolupráce, schopnost improvizace
- preciznost, komunikativní dovednosti.

Náplň práce:
- instalace internetu u zákazníků a práce s tím související
- sestavování počítačových sítí, oživování a přizpůsobování na míru zákazníkovi (zaučíme vás)
- spolupráce při budování naší společnosti a její značky
- možnost podílení se na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme:
- atmosféru zavedené společnosti s velkým potencionálem dalšího růstu
- mobilní telefon, firemní vzdělávání
- flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.