Název profese Řidič / řidička nadrozměrné mezinárodní přepravy
Místo výkonu práce Pohoří
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel GOIS Logistics s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66904401

Kontakt zasláním životopisu na e-mail honza@gois.cz, telefonicky nebo osobně na pracovišti.

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C+E
- profesní způsobilost
- digitální kartu řidiče
- výhodou bude praxe v oboru
- částečná znalost Nj nebo Aj.
Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla převážně po ČR, DE, BE, FR, NL, AT, SK, NO, PL
- včasné odevzdání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče
- pravidelná údržba celé soupravy.
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy, smlouvu na dobu neurčitou, přátelský kolektiv
- plný pracovní úvazek
- volné víkendy (pracovní jsou velmi výjimečné, po předchozí domluvě)
- přidělení vlastního vozidla z vozového parku Volvo a Scania
- velmi dobrý technický stav vozidel, vlastní servis 24/7
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravu do sídla firmy, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon, věrnostní příspěvek
- možnost nástupu dohodou.