Název profese Účetní Prostějov
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 14.10.2024

Volné od 1.1.2025
Zaměstnavatel IF FACILITY a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni
na pozici ÚČETNÍ

Náplň práce:
• Kompletní vedení účetní a daňové agendy
• Tvorba a zpracování provozního rozpočtu, rozbory hospodaření
• Vyúčtování dotací
• Zpracování účetní závěrky
• Evidence a zúčtování daní včetně přiznání
• Zpracování statistických výkazů
• Příprava podkladů pro audit
• Spolupráce s daňovým poradcem

Požadujeme:
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• Znalost podvojného účetnictví, daní a ekonomiky
• Výborná znalost práce na PC-MS Office – WORD, EXCEL
• Výhodou znalost účetního programu POHODA
• Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
• Pečlivost a smysl pro detail
• Organizační a komunikační schopnosti
• Schopnost pracovat týmově

Nabízíme:
• Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
• Finanční benefity
• Práci na HPP, plný úvazek
• Mzda 35000-40000 Kč dle dosažené kvalifikace a praxe
• Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
• Nástup k 1.1.2025, případně dohodou

Místo výkonu práce: IF FACILITY a.s., Floriána Nováka 5267/3, 796 01 Prostějov

Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu
Kontaktní osoba Miroslava Floriánová, tel.: +420 774 899 528