Název profese Administrativní pracovník/pracovnice Prostějov
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 16.10.2024

Volné od 1.11.2024
Zaměstnavatel IF FACILITY a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Administrativní pracovník/ce Prostějov
Prostějov – Dnes
Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni
na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Náplň práce:
• Administrativní práce spojené s přijímacím řízením studentů.
• Příprava a administrativní zpracování talentových zkoušek.
• Zpracování výkazů o přijatých a nepřijatých žácích, studentech.
• Zpracování cestovních příkazů.
• Vedení agendy stravování žáků a zaměstnanců školy.
• Denní správa e-mail pošty, vyřizování, třídění, předávávání do spisové služby.
• Aktualizace Provozních řádů a vnitřních řádů školy, školní jídelny – výdejny, Organizačního řádu, Pracovního řádu aj. – dle změn legislativy a podmínek.
• Vedení spisovny, vedení archivu školy.

Požadujeme:
• Znalost školského zákona výhodou
• Výborná znalost práce na PC - MS Office – WORD, EXCEL
• Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
• Pečlivost a smysl pro detail
• Organizační a komunikační schopnosti
• Schopnost pracovat týmově
• Příjemné vystupování, pozitivní vztah k dospívající mládeži
Nabízíme:
• Nástup k 1.11.2024, případně dohodou
• Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
• Práci na HPP, plný úvazek
• Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Místo výkonu práce: ART ECON – Střední škola s.r.o., Husovo nám. 2061/91, Prostějov
Mzda 24 300 Kč. Po zapracování osobní ohodnocení, finanční benefity.

Svůj životopis zasílejte na: jednatel.prostejov@artecon.cz
Kontaktní osoba Barbora Michlová, tel.: +420 774 899 528