Název profese ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ Prostějov
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 11.9.2024

Volné od 1.10.2024
Zaměstnavatel IF FACILITY a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni
na pozici ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:
• Zpracování nabídek, podkladů a související dokumentace
• Vyhledávání nových zakázek a jejich evidence
• Komunikace s klienty
• Vedení běžné administrativy

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání
• Minimální praxe 2 roky na obdobné pozici
• Pokročilá znalost práce na PC-MS Office – WORD, EXCEL
• Pečlivost a smysl pro detail
• Schopnost pracovat týmově
Nabízíme:
• Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně
• PD: od pondělí do pátku, ranní směna
• Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
• Mimořádné odměny
• Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
• Nástup ihned, případně dohodou
• Nástupní plat 12 000 Kč
• Vhodné také pro ID-invalidní důchodce

Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu