Název profese Řidiči desty
Místo výkonu práce Vrbátky
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Cukrovar Vrbátky a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087944

Nástup ihned. První kontakt paní Svobodová Hana tel.: 606 282 841, email: svobodova@cukrovarvrbatky.cz. Místo výkonu práce: Vrbátky.
Pracovní doba: Po-Pá: 6:00 - 14:00 hod., v období kampaně občas přesčas nebo práce v sobotu (výjimečně v neděli).
Požadavky: fyzická zdatnost - občasné zvedání těžkých břemen, zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku - desty.
Náplň práce: práce ve skladu cukru a balících linek, práce destaře na vysokozdvižném vozíku.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 43 Kč, jídelna v areálu cukrovaru, vaří JaS Kralice (4 chody), možnost ubytování v ubytovně.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Držovice
Trenkwalder a.s.
Kralice na Hané
27000 - 40000 Kč za měsíc
Fajn práce s.r.o.
UNIWORKS CB s.r.o.
Olomouc
44000 - 55000 Kč za měsíc
BIOFER s.r.o.

Mzda

od 40000

Volné pracovní místo Řidiči desty je vystaveno v regionu Prostějov .