Název profese Vrátný/vrátná, strážný/strážná
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 11.9.2024

Zaměstnavatel Eagle Eyes a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67087828

VYHRAZENÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
Kontaktní osoba Váňová Lucie, tel.: 724 235 476 (volat v pracovní dny 8:00-15:00) , e-mail: office@hb-group.cz
Požadujeme: poctivost, spolehlivost, svědomitost.
Náplň práce: pracovník ostrahy provádí kontrolu osob a vozidel při vstupu/vjezdu + odchodu/ výjezdu, provádí kontrolní pochůzky po střeženém objektu.
Výhody: uniforma letní/zimní, odměny, příspěvek na životní pojištění 500 Kč, flexi pasy, příspěvek na ošatné, výhodný telefonní tarif pro celou rodinu, hradíme certifikát pro výkon služby.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Držovice
Trenkwalder a.s.
Kralice na Hané
27000 - 40000 Kč za měsíc
Fajn práce s.r.o.
UNIWORKS CB s.r.o.
Olomouc
44000 - 55000 Kč za měsíc
BIOFER s.r.o.

Mzda

od 135