Název profese Řídící pracovník/pracovnice stavebního dozoru v ČR i zahraničí
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 4.9.2024

Zaměstnavatel CREW-MONT s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67086018

Životopisy zasílejte na email: radek.prokop@crew-mont.eu, kontaktní osoba Radek Prokop, tel. 606 094 710 (volat v době od 10 do 18 hod.)

Náplň práce: dozor nad dodržováním BOZP na montážích, komunikace s klientem, dílčí školení BOZP na stavbě, administrativa projektu, realizace zakázek v zahraničí, z toho důvodu časté a dlouhodobé cesty v zahraničí

Požadujeme: ŘP sk.B, cizí jazyk pro denní komunikaci a administrativu Aj nebo Nj, čtení výkresové dokumentace

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Držovice
Trenkwalder a.s.
Kralice na Hané
27000 - 40000 Kč za měsíc
Fajn práce s.r.o.
UNIWORKS CB s.r.o.
Olomouc
44000 - 55000 Kč za měsíc
BIOFER s.r.o.

Mzda

od 70000

Volné pracovní místo Řídící pracovník/pracovnice stavebního dozoru v ČR i zahraničí je vystaveno v regionu Prostějov .