Název profese Prodavač/prodavačka spojovacího materiálu
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 1.6.2024

Zaměstnavatel handy corp. s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67054162

Společnost handy corp s.r.o., dodavatel spojovacího materiálu a kotevní techniky s dlouholetou tradicí, příjme na svoji pobočku v Prostějově novou posilu do týmu na pozici prodavač/prodavačka.
Pracovní doba v rozmezí: Po-Pá 7:00-17:00, 1x za 2 týdny SO 7:00-11:30

Náplň práce: prodej spojovacího materiálu, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, práce v programu MRP, naskladňování zboží

Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav, znalost sortimentu není nutná, zaškolíme, ochota učit se novým věcem, základy PC - excel, word, internet

Nabízíme: stravenky, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, zaměstnanecké slevy, zázemí rozvíjející společnosti, nová přehledná prodejna, přátelské pracovní prostředí, firemní společenské akce, možnost osobního rozvoje prostřednictvím firemních školení