Název profese Asistent/ka vedoucího služeb
Místo výkonu práce Příbram
Přidáno 3.10.2024

Zaměstnavatel Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093853

pozice : Asistent/ka vedoucího služeb

nástup: ihned
Mzda: 30000,- až 50000,- Kč
Kontakt: Dominika Krejčí, tel. 602 150 015 ( po-pá 8-14 hod) , email: zivotopis@icis.cz

Pro naši firmu hledáme uchazeče na pracovní místo asistent/ka vedoucího služeb.

Náplň práce:
realizace zakázek, administrativní práce, rozvrh práce, rozvoz pracovníků, po zapracování řízení pracovního týmu, možnost i práce ve výškách.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, bydliště v Příbrami, komunikační a organizační schopnosti, pozitivní přístup, pracovitost, spolehlivost, samostatnost.

Co nabízíme : práci v příjemném prostředí a kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, služební telefon, možnost profesního růstu.

Očekáváme : empatické vystupování, spolehlivost, pečlivost, komunikační a organizační schopnosti, trestní bezúhonnost.

po zapracování služební auto i k soukromým účelům