Název profese Obsluha ČDV
Místo výkonu práce Příbram
Přidáno 2.10.2024

Zaměstnavatel DIAMO, státní podnik
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093337

pozice: Obsluha ČDV

Nástup: ihned
Mzda: 160,- Kč/hod
Kontakt: Ing. Lucie Reichelová, tel. 475 672 228, email: reichelova@diamo.cz
Prvotní kontakt: emailem

Požadavky:
" SOU
" spolehlivost, pečlivost, týmová spolupráce.

Pracovní náplň:
" zajišťuje provoz čistírny důlních vod dle manipulačního a provozního řádu,
" kontroluje pracoviště na začátku směny po stránce bezpečnostní, technologické
a provozní. Případné závady hlásí nadřízenému zaměstnanci,
" dle potřeby a pokynů předáka nebo technologa připravuje roztoky chemikálií,
" odčerpává a čistí sedimentační jímky, čistí sedimentační nádrže, odtokové žlaby
a další zařízení ČDV,
" kontroluje těsnost potrubí, nádrží, filtrů, armatur a stav ucpávek, které dle svých možností odstraní a nahlásí příslušnému vedoucímu,
" provádí udržovací práce kolem venkovních bazénů, např. úklid areálu, sekání trávy apod.
Nabízíme:
" zázemí stabilní české společnosti,
" zajímavé zaměstnání v oboru s dlouholetou perspektivou,
" mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností,
" pevnou pracovní dobu (nepřetržitý provoz),
" možnost profesního růstu (účast na odborných seminářích, kurzech a školeních),
" možnost rozvíjet svoje schopnosti a znalosti,
" dostatečný adaptační proces,
" nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů
- měsíční prémie
- mimořádná roční odměna
- příspěvek na stravování
- odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.