Název profese Asistent/asistentka manažerky skladu
Místo výkonu práce Přerov
Přidáno 9.9.2024

Zaměstnavatel SUPPORT GROUP, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67087174

Pracovní doba: od 6:00 do 14:30hod. (nebo dle dohody)

Pracovní náplň:
Administrativní práce pro e-shop, přímá podpora vedoucích oddělení, příprava a zpracování podkladů, zpracování objednávek, fakturace, vyřizování emailové a telefonické korespondence, řešení reklamací se zákazníkem, marketingová komunikace na sociálních sítí, kontrola a vystavování zboží na e-shop, práce v interních systémech společnosti.

Požadujeme:
výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti. Výborný psaný a mluvený projev. Samostatnost, spolehlivost, loajalitu, pečlivost a ochotu učit se novým věcem. Zkušenosti z práce na obdobné pozici výhodou - nikoliv podmínkou.
Podmínkou znalost práce na PC, MS Office a znalost anglického jazyka (psaná forma). Znalost účetního programu POHODA výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@supportgroup.cz