Název profese Operátor/ka výroby
Místo výkonu práce Hranice
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel CZECH ETIMEX s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67086315

Práce převážně ve stoje a přecházení mezi jednotlivými opracovatelskými stanicemi; svozový autobus po trase Přerov - Prosenice - Osek n. B. - Lipník n. B. - Slavíč - Drahotuše - CTP Hranice.

Náplň práce:
vizuální i strojová kontrola různých typů různých typů vyfukovaných nebo vstřikovaných plastových dílů; opracovávání a montáž plastových výrobků na jednoúčelových strojích; závěrečná kontrola hotových výrobků a jejich balení pro zákazníka

Požadavky:
praxe z podobné pozice v průmyslu zpracování plastů nebo v automotive výhodou; samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, smysl pro detail; ochota pracovat ve výrobě v třísměnném provozu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: j.cesalova@etimex.global;
- telefonicky (09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 644 552 - Ing. Jana Česalová