Název profese Projektový manažer/manažerka
Místo výkonu práce Přerov
Přidáno 30.8.2024

Zaměstnavatel PSP Machinery s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67076807

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
komplexní řízení realizace výrobních zakázek až po jejich dodání zákazníkovi, vyřizování reklamací.

Požadavky:
vzdělání technického směru, výhodou - praxe v projektovém managementu výrobní firmy, velmi dobrá znalost AJ, výhodou - znalost NJ, znalost práce s MS Office, výhodou znalost práce v MS Project, řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, odolnost vůči stresu. Náplň práce: komplexní řízení realizace výrobních zakázek až po jejich dodání zákazníkovi, vč. vyřizování reklamací). Konkrétní pracovní činnosti sdělíme při pracovním pohovoru.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Martiny Králíkové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pspmachinery.cz;
- telefonicky (07,00 - 15,30hod.) na čísle 702 230 784 nebo 581 232 734;
- osobně na adrese místa výkonu práce